BZX84C43-TP datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BZX84C43-TP
  • Производитель
    MCC (Micro Commercial Components)
  • Описание
    MCC (Micro Commercial Components) BZX84C43-TP Current - Reverse Leakage @ Vr: 100nA @ 30.1V Impedance (max) (zzt): 150 Ohm Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55?°C ~ 150?°C Package / Case: SOT-23-3 Power - Max: 350mW Series: - Tolerance: ?±5% Voltage - Forward (vf) (max) @ If: 900mV @ 10mA Voltage - Zener (nom) (vz): 43V Other Names: BZX84C43-TPMSTR